Wszystkie produkty
-
Pralka przemysłowa
-
Komercyjna pralka
-
Pralka pozioma
-
Pralka
-
Wyposażenie pralni hotelowej
-
Szpitalny sprzęt do prania
-
Przemysłowy pralka ekstraktor
-
Hydro Extractor Machine
-
Suszarka przemysłowa
-
Maszyna do składania arkuszy
-
Maszyna do czyszczenia na sucho
-
Sprzęt do wykończeń pralni
-
Prasowalna praska do prasowania
-
Pralka na monety
-
Naser MollaeiBardzo dobry dostawca, zawsze oferuje pralkę wysokiej jakości. -
Mahmoud TawfiqPralka wygląda dobrze, kupi ponownie. -
Marcos ManozzoCena jest dobra, biorąc pod uwagę długoterminową współpracę
słowa kluczowe [ steam heating laundry washing machine ] mecz 186 produkty.
Pralnia szpitalna Wyposażenie biznesowe / Pralnia przemysłowa i suszarka
| Miejsce pochodzenia: | Szanghaj, Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Pralnicze wyposażenie biznesowe pralka i suszarka do hoteli i szpitali |
| Pojemność: | 70 kg |
Profesjonalne ogrzewanie parowe Pralnia Pralnia Sprzęt do mycia roślin
| Pojemność: | 10 kg |
|---|---|
| aplikacji: | Hotel, szpital, duża pralnia, szkoła |
| Ogrzewanie: | Ogrzewanie parowe |
Automatyczny pralniczy sprzęt do prania / przednia ładowarka z dużym bębnem
| Miejsce pochodzenia: | Szanghaj, Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Cena prania przemysłowego ciężkiego sprzętu pralniczego z dużymi maszynami do prania w hotelu |
| materiał: | Ze stali nierdzewnej |
Szybkobieżna pralka przemysłowa do pralek
| Pojemność: | 10KG-120KG |
|---|---|
| Materiał: | stal nierdzewna 304 |
| Napięcie: | 220 V / 50 Hz |
Handlowa myjka na monety, w pełni automatyczny sprzęt do prania 50 kg
| Napięcie: | 110,220,380,400,415 |
|---|---|
| materiał: | Stal nierdzewna 304, pozbawiona skrętów |
| Instalacja: | 100% wolnostojąca |
Pralnica bębnowa pozioma pralka przemysłowa w pełni automatyczna 100kg
| Modelu: | XGP-100 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | 100kg w pełni automatyczna pralka pozioma |
| Użycie: | pralnia, hotel, szpital, szkoła, fabryka |
Sprzęt komercyjny do pralni ze stali nierdzewnej 150 kg Pojemność w pełni automatyczna
| opis:: | :Automatyczna pralka, komercyjny sprzęt do prania |
|---|---|
| Ogrzewanie: | Ogrzewanie elektryczne, Ogrzewanie parowe |
| Pojemność: | 15 kg, 20 kg, 30 kg, 50 kg, 70 kg, 100 kg, 150 kg |
Professional Hotel Commercial Suszarka do ubrań, suszenie przemysłowe Suszarka parowa
| materiał: | Stal nierdzewna lub metal |
|---|---|
| Ogrzewanie: | Ogrzewanie parowe |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji |
Typ bariery Komercyjny sprzęt do prania Pralka szpitalna o pojemności 50 kg
| Pojemność: | 100kg |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304, odporna na korozję |
| Rodzaj zawieszenia: | zawieszenie sprężynowe |
Duża pojemność 100 kg System prania tuneli przemysłowych Maszyna do prania bielizny
| Pojemność: | duża pojemność 100kg |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Władza: | 380V 50hz 3 fazy |

