Wszystkie produkty
-
Pralka przemysłowa
-
Komercyjna pralka
-
Pralka pozioma
-
Pralka
-
Wyposażenie pralni hotelowej
-
Szpitalny sprzęt do prania
-
Przemysłowy pralka ekstraktor
-
Hydro Extractor Machine
-
Suszarka przemysłowa
-
Maszyna do składania arkuszy
-
Maszyna do czyszczenia na sucho
-
Sprzęt do wykończeń pralni
-
Prasowalna praska do prasowania
-
Pralka na monety
-
Naser MollaeiBardzo dobry dostawca, zawsze oferuje pralkę wysokiej jakości. -
Mahmoud TawfiqPralka wygląda dobrze, kupi ponownie. -
Marcos ManozzoCena jest dobra, biorąc pod uwagę długoterminową współpracę
słowa kluczowe [ steam heating laundry washing machine ] mecz 186 produkty.
Automatyczne komercyjne urządzenia do czyszczenia na sucho 45min / Cycle For Hotel / School
| Nazwa produktu: | cena sprzedaży maszyn do czyszczenia na sucho |
|---|---|
| Pojemność: | 8kg, 10kg 12kg 16kg |
| Stosowanie: | Hotel, szpital, szkoła, fabryka, pralnia |
630 * 480mm Bęben komercyjny Podkładka i suszarka Moneta działająca z niskim poziomem hałasu
| Produktu: | Commercial Coin Operated Washer W pełni automatyczna myjka i suszarka Coins na sprzedaż |
|---|---|
| Instalacja: | 100% wolnostojąca |
| Wydajność prania: | 12 kg, 15 kg |
ISO9001 Przemysłowy przedni podkładka ładunkowa z komputerowym systemem sterowania
| Pojemność: | 100 kg |
|---|---|
| aplikacji: | Hotel, szpital, duża pralnia, szkoła |
| Ogrzewanie: | Steam i elektryczny |
Odkurzacz przemysłowy ze stali nierdzewnej 30kg 50kg 70kg 100kg
| Pojemność: | 100 kg |
|---|---|
| aplikacji: | Hotel, szpital, duża pralnia, szkoła |
| Ogrzewanie: | Steam i elektryczny |
30kg myjka przemysłowa ekstraktor duża komercyjna pralka i suszarka certyfikat CE
| Pojemność: | 30 kg |
|---|---|
| aplikacji: | Hotel, szpital, duża pralnia, szkoła |
| Ogrzewanie: | Steam i Electricx |
W pełni automatyczny zmywacz do spryskiwaczy przemysłowych na ubrania o dużej pojemności 100 kg
| Pojemność: | 100 kg |
|---|---|
| aplikacji: | Hotel, szpital, duża pralnia, szkoła |
| Ogrzewanie: | Steam i elektryczny |

