Wszystkie produkty
-
Pralka przemysłowa
-
Komercyjna pralka
-
Pralka pozioma
-
Pralka
-
Wyposażenie pralni hotelowej
-
Szpitalny sprzęt do prania
-
Przemysłowy pralka ekstraktor
-
Hydro Extractor Machine
-
Suszarka przemysłowa
-
Maszyna do składania arkuszy
-
Maszyna do czyszczenia na sucho
-
Sprzęt do wykończeń pralni
-
Prasowalna praska do prasowania
-
Pralka na monety
-
Naser MollaeiBardzo dobry dostawca, zawsze oferuje pralkę wysokiej jakości. -
Mahmoud TawfiqPralka wygląda dobrze, kupi ponownie. -
Marcos ManozzoCena jest dobra, biorąc pod uwagę długoterminową współpracę
słowa kluczowe [ steam heating laundry washing machine ] mecz 186 produkty.
W pełni automatyczna pralka z suszarką, 50kg Wyciągarka do szorowania
| Pojemność: | 50 kg |
|---|---|
| aplikacji: | Hotel, szpital, duża pralnia, szkoła |
| Ogrzewanie: | Steam i Electricx |
Pralki i suszarki przednie ładunkowe do pralni samoobsługowej o wadze 30kg-100kg
| Pojemność: | 100 kg |
|---|---|
| aplikacji: | Hotel, szpital, duża pralnia, szkoła |
| Ogrzewanie: | Steam i elektryczny |
Pralnia komercyjna Sprzęt do czyszczenia na sucho szpitala hotelowego CE zatwierdzony
| Pojemność: | 10 kg |
|---|---|
| aplikacji: | Hotel, szpital, duża pralnia, szkoła |
| Ogrzewanie: | Ogrzewanie parowe |
W pełni automatyczne ładowanie przedniej pralki hotelowej, pralki hotelowej i suszarki
| Kontroli: | Pełna automatyka i instrukcja |
|---|---|
| Instalacja: | 100% wolnostojąca |
| Średnica bębna: | 902 mm |
W pełni automatyczna pralka przemysłowa i suszarka 100 kg w hotelu / pralni
| Pojemność: | 100 kg |
|---|---|
| Średnica bębna: | 1450 mm |
| Ogrzewanie: | Ogrzewanie elektryczne |
Skóra i wełna Maszyna do czyszczenia na sucho w pralkach komputerowych
| Pojemność: | 10 kg |
|---|---|
| aplikacji: | Hotel, szpital, duża pralnia, szkoła |
| Ogrzewanie: | Ogrzewanie parowe |
Automatyczny sprzęt do prania przemysłowego do prania do bielizny pościelowej
| Pojemność: | 1, 2,3 rolki |
|---|---|
| Ogrzewanie: | ogrzewanie parowe, ogrzewanie elektryczne |
| materiał: | stal węglowa, stal nierdzewna |
Niezawodny sprzęt do prania i suszenia 40 kg
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Stosowanie: | pralnia, hotel, szpital |
| Paliwo: | Elektryczny i parowy |
1-5 Rolki Profesjonalne pranie Prasowanie Żelazka Rama i pomocnicze
| Nazwa produktu: | Pralnia Steam Flatwork Ironer Industrial Flatwork Ironing Machine |
|---|---|
| Numer rolki: | 1 ~ 5 rolek |
| Średnica rolki: | Ogrzewanie elektryczne, ogrzewanie parowe, ogrzewanie gazowe |
Komercyjne prania Prasowania żelazka do prasowania i prasowania CE zatwierdzone
| Pojemność: | 1, 2,3 rolki |
|---|---|
| Ogrzewanie: | ogrzewanie parowe, ogrzewanie elektryczne |
| materiał: | stal węglowa, stal nierdzewna |

