Wszystkie produkty
-
Pralka przemysłowa
-
Komercyjna pralka
-
Pralka pozioma
-
Pralka
-
Wyposażenie pralni hotelowej
-
Szpitalny sprzęt do prania
-
Przemysłowy pralka ekstraktor
-
Hydro Extractor Machine
-
Suszarka przemysłowa
-
Maszyna do składania arkuszy
-
Maszyna do czyszczenia na sucho
-
Sprzęt do wykończeń pralni
-
Prasowalna praska do prasowania
-
Pralka na monety
-
Naser MollaeiBardzo dobry dostawca, zawsze oferuje pralkę wysokiej jakości. -
Mahmoud TawfiqPralka wygląda dobrze, kupi ponownie. -
Marcos ManozzoCena jest dobra, biorąc pod uwagę długoterminową współpracę
słowa kluczowe [ steam heating laundry washing machine ] mecz 186 produkty.
Automatyczna maszyna do prasowania płaskich powierzchni komercyjnych dla hoteli / pralni / szpitala
| Pojemność: | 1, 2,3 rolki |
|---|---|
| Ogrzewanie: | ogrzewanie parowe, ogrzewanie elektryczne |
| materiał: | stal węglowa, stal nierdzewna |
3 Roller Industrial Flat Ironer pralni Sprzęt dla hotelu i szpitala
| Pojemność: | 1, 2,3 rolki |
|---|---|
| Ogrzewanie: | ogrzewanie parowe, ogrzewanie elektryczne |
| materiał: | stal węglowa, stal nierdzewna |
Auto Industrial Laundry Flatwork Ironer Żelazko na prześcieradła Łatwy w obsłudze
| Pojemność: | 1, 2,3 rolki |
|---|---|
| Ogrzewanie: | ogrzewanie parowe, ogrzewanie elektryczne |
| materiał: | stal węglowa, stal nierdzewna |
3000mm Commercial Roller Ironing Machine Flatwork Ironer z 2 rolkami
| Pojemność: | 1, 2,3 rolki |
|---|---|
| Ogrzewanie: | ogrzewanie parowe, ogrzewanie elektryczne |
| materiał: | stal węglowa, stal nierdzewna |
SUS304 Maszyna do czyszczenia na sucho Pojedynczy / podwójny system filtracji Przyjazny dla środowiska
| Pojemność: | 12 kg |
|---|---|
| Rozpuszczalnik: | perchloroetylen |
| Wszystkie części dotykające rozpuszczalnika: | SUS304 |
Duża pralka i suszarka Komercyjny sprzęt do prania w hotelowej restauracji szpitalnej
| Nazwa: | 150 kg duża komercyjna pralka i suszarka |
|---|---|
| Model: | XGQ-150 |
| Napięcie: | 380V/50hZ 3 fazy |
Automatyczna suszarka do prania przemysłowego 30KG 50KG 100KG
| Pojemność: | 30kg 50kg 100kg |
|---|---|
| Nazwa: | Wytrzymała komercyjna suszarka do ubrań do suszenia odzieży dla pralni |
| Instalacja: | 100% wolnostojący |
Stainlee Steel 800mm Roller Ironing Machine Steam / ogrzewanie elektryczne
| Nazwa handlowa:: | Maszyna do prasowania rolkowego LAIJIE |
|---|---|
| Ogrzewanie: | Prasowalnica elektryczna i parowo-gazowa |
| Średnica rolki: | Maszyna do prasowania na rolkach 800mm |
Pralka przemysłowa z automatyczną konwersją częstotliwości 25 kg Miękko montowana
| Pojemność: | 25 kg |
|---|---|
| Nazwa: | Pralka przemysłowa z pralko-wirówką 25 kg |
| Napięcie: | 380V/ 50hZ 3 fazy / 220V 50hZ 3 fazy |
W pełni zamknięta w pełni automatyczna maszyna do czyszczenia na sucho Para / ogrzewanie elektryczne 8 kg 10 kg
| Pojemność: | 8kg 10kg 12kg 16kg |
|---|---|
| Aplikacja: | Hotel, szpital, duża pralnia, szkoła |
| Ogrzewanie: | parowe i elektryczne |

