Wszystkie produkty
-
Pralka przemysłowa
-
Komercyjna pralka
-
Pralka pozioma
-
Pralka
-
Wyposażenie pralni hotelowej
-
Szpitalny sprzęt do prania
-
Przemysłowy pralka ekstraktor
-
Hydro Extractor Machine
-
Suszarka przemysłowa
-
Maszyna do składania arkuszy
-
Maszyna do czyszczenia na sucho
-
Sprzęt do wykończeń pralni
-
Prasowalna praska do prasowania
-
Pralka na monety
-
Naser MollaeiBardzo dobry dostawca, zawsze oferuje pralkę wysokiej jakości. -
Mahmoud TawfiqPralka wygląda dobrze, kupi ponownie. -
Marcos ManozzoCena jest dobra, biorąc pod uwagę długoterminową współpracę
słowa kluczowe [ steam heating laundry washing machine ] mecz 186 produkty.
Maszyna przemysłowa susząca suszarka ze stali nierdzewnej 70kg do pralni Business CE
| typu: | Suszarnie rotacyjne |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Szanghaj, Chiny (kontynent) |
| Moc: | 1,1kw |
15 kg Pojemność Podkładka i suszarka na monety 220v - 450v Trzy w jednym funkcji
| produkt: | Sprzedam pralkę i suszarkę na monety 15 kg |
|---|---|
| Pojemność: | 15 kg |
| Napięcie: | 220V~450V |
Industrial Dry Cleaners Kompletne zestawy, Profesjonalny sprzęt do czyszczenia na sucho
| Kontroli: | Inteligentny komputerowy system sterowania |
|---|---|
| Wydobywanie prędkości: | 400rmp |
| Pojemność: | 8-20 kg |
Automatyczne pralnie przemysłowe / Odzież pralnia chemiczna Pełna zamknięta
| Pojemność: | 8 kg |
|---|---|
| aplikacji: | Hotel, szpital, duża pralnia, szkoła |
| Ogrzewanie: | Steam i elektryczny |
Pralnię przemysłową Pralko do prania wstępne obciążenie 100 kg z obsługą automatyczną / ręczną
| Pojemność: | 100KG |
|---|---|
| aplikacji: | Hotel, szpital, duża pralnia, szkoła |
| Ogrzewanie: | Steam i Electricx |
Pralki przemysłowe Pralki przemysłowe Pralki przemysłowe Suszarki z przednim obciążeniem 100 kg
| Pojemność: | 100 kg |
|---|---|
| aplikacji: | Hotel, szpital, duża pralnia, szkoła |
| Ogrzewanie: | Steam i elektryczny |
70 Kg Przedni ładunek Komercyjny pralka ekstraktor do pralni roślin wolnostojących
| Pojemność: | 70 kg |
|---|---|
| aplikacji: | Hotel, szpital, duża pralnia, szkoła |
| Ogrzewanie: | Steam i elektryczny |
Energooszczędna przemysłowa suszarka do włosów, pralnia handlowa suszarka do ubrań
| Napięcie: | 380V / 50Hz |
|---|---|
| Moc: | 72 kw |
| Moc silnika: | 1.5KW |
ISO9001 Przeszedł handlowy sprzęt do prasowania odzieży przemysłowej prasowanie płaskich
| Numer rolki: | 1,2,3,4,5 rolkowa przemysłowa prasowaczka do prasowania |
|---|---|
| Nazwa handlowa:: | LAIJIE Industrial Flatwork Ironing Machine |
| Ogrzewanie: | Elektryczna i parowa / gazowa przemysłowa maszyna do prasowania |
Maszyna do prasowania prześcieradła z żelaza rolkowego w przemyśle i w przemyśle
| Nazwa produktu: | Przemysłowa maszyna do prasowania płyt z żelaza hotelowego |
|---|---|
| Średnica rolki: | 375 MM |
| Funkcja: | Pościel do łóżek w hotelach i szpitalach |

