Wszystkie produkty
-
Pralka przemysłowa
-
Komercyjna pralka
-
Pralka pozioma
-
Pralka
-
Wyposażenie pralni hotelowej
-
Szpitalny sprzęt do prania
-
Przemysłowy pralka ekstraktor
-
Hydro Extractor Machine
-
Suszarka przemysłowa
-
Maszyna do składania arkuszy
-
Maszyna do czyszczenia na sucho
-
Sprzęt do wykończeń pralni
-
Prasowalna praska do prasowania
-
Pralka na monety
-
Naser MollaeiBardzo dobry dostawca, zawsze oferuje pralkę wysokiej jakości. -
Mahmoud TawfiqPralka wygląda dobrze, kupi ponownie. -
Marcos ManozzoCena jest dobra, biorąc pod uwagę długoterminową współpracę
słowa kluczowe [ steam heating laundry washing machine ] mecz 186 produkty.
7.5kw 100kg capacity commercial grade washer and dryer commercial laundry machine
| Miejsce pochodzenia: | Szanghaj, Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Ogrzewanie: | Ogrzewanie elektryczne, Ogrzewanie parowe |
| Funkcjonować:: | mycie, ekstrakcja |
W pełni zamknięty z chłodzeniem i recyklingiem Producenci maszyn do czyszczenia na sucho
| Nazwa produktu: | W pełni zamknięty z chłodzeniem i recyklingiem Producenci maszyn do czyszczenia na sucho |
|---|---|
| Rodzaj: | Całkowicie zamknięty z systemem chłodzenia i recyklingu |
| Średnica bębna: | 420 mm |
Pneumatyczna maszyna do wydmuchiwania spodni Robot Prasa do formowania żelaza
| Nazwa produktu: | Maszyna do rozdmuchiwania spodni |
|---|---|
| Instalacja: | 100% wolnostojący |
| Gwarancja: | 2 lata |
Przemysłowe automatyczne ubrania pralni chemicznej do pralni
| Nazwa produktu: | cena sprzedaży maszyn do czyszczenia na sucho |
|---|---|
| Pojemność: | 8kg, 10kg 12kg 16kg |
| Stosowanie: | Hotel, szpital, szkoła, fabryka, pralnia |
Profesjonalne komercyjne maszyny do czyszczenia na sucho pralnia chemiczna w pralniach
| Nazwa produktu: | Profesjonalne komercyjne maszyny do czyszczenia na sucho w pralniach pralniczych |
|---|---|
| Opis: | Maszyna do czyszczenia na sucho |
| Gwarancja: | 1 rok |
LAIJIE automatyczna prasownica do prac płaskich z pojedynczą rolką 1600 mm
| Nazwa produktu: | Prasownica jednorolkowa 1600 mm |
|---|---|
| Materiał rolki: | Stal nierdzewna 304 |
| Aplikacja: | Hotel, maszyna do prasowania pościeli szpitalnej |
Automatyczna przemysłowa maszyna do czyszczenia na sucho w pełni zamknięta 1 rok gwarancji
| Pojemność: | 12 kg |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Instalacja: | 100% wolnostojący |
Elektryczna przemysłowa parowa stacja żelazna z żelaznym kotłem z zbiornika ze stali nierdzewnej 1000W 220V Volt
| Nazwa produktu: | Żelazna Stacja Prasowania z Żelaznym Bojlerem |
|---|---|
| Pojemność: | 1,8 litra |
| Ogrzewanie: | Elektryczne |
2 zbiorniki Perc rozpuszczalnik mała maszyna do czyszczenia na sucho maszyny do czyszczenia na sucho
| Sovent: | PERC |
|---|---|
| Czołg: | 2) |
| Pojemność: | 8 kg |
Stal nierdzewna 304 Przemysłowy pralka ekstraktor dla hotelu / pralni roślin / szkoły
| Pojemność: | 50 kg |
|---|---|
| aplikacji: | Hotel, szpital, duża pralnia, szkoła |
| Ogrzewanie: | Steam i Electricx |

