Wszystkie produkty
-
Pralka przemysłowa
-
Komercyjna pralka
-
Pralka pozioma
-
Pralka
-
Wyposażenie pralni hotelowej
-
Szpitalny sprzęt do prania
-
Przemysłowy pralka ekstraktor
-
Hydro Extractor Machine
-
Suszarka przemysłowa
-
Maszyna do składania arkuszy
-
Maszyna do czyszczenia na sucho
-
Sprzęt do wykończeń pralni
-
Prasowalna praska do prasowania
-
Pralka na monety
-
Naser MollaeiBardzo dobry dostawca, zawsze oferuje pralkę wysokiej jakości. -
Mahmoud TawfiqPralka wygląda dobrze, kupi ponownie. -
Marcos ManozzoCena jest dobra, biorąc pod uwagę długoterminową współpracę
słowa kluczowe [ steam heating laundry washing machine ] mecz 186 produkty.
Ogrzewanie parowe 70 kg Pralka ładowana od góry z poziomym bębnem
| Model: | XGP-70 |
|---|---|
| Pojemność: | 70 KG |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
70 kg Pozioma bębnowa górna ładowanie pralka CE Certyfikowane ogrzewanie parowe
| Modelu: | XGP-70 |
|---|---|
| Pojemność: | 70 kg |
| materiał: | Ze stali nierdzewnej |
Pralnia pozioma ze stali nierdzewnej 50kg do samoobsługowej pralni
| Modelu: | XGP-50 |
|---|---|
| materiał: | Ze stali nierdzewnej |
| Średnica bębna: | 780 mm |
30 kg Komercyjna pozioma pralka Niski poziom hałasu w hotelu, szpital
| Modelu: | XGP-30 |
|---|---|
| Pojemność: | 30 kg |
| Proces czyszczenia: | Czyszczenie rozpuszczalnikiem |
30 kg Hotel Hospital Pozioma pralka przemysłowa Ceny
| Model: | XGP-30 |
|---|---|
| Pojemność: | 30 KG |
| Proces czyszczenia: | Czyszczenie rozpuszczalnikiem |
Certyfikat CE Szpitalny pralka / przemysłowy sprzęt do pralni Niski poziom hałasu
| Pojemność: | 100kg |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304, odporna na korozję |
| Nazwa produktu: | ceny sprzętu do prania przemysłowego |
Heavy Duty 50 KG Top Load W pełni automatyczna pralka z poziomym bębnem
| Modelu: | XGP-50 |
|---|---|
| Pojemność: | 50 kg |
| Typ maszyny: | Typ poziomy |
Pralka na pranie w pralni elektrycznej / parowej
| materiał: | Stal nierdzewna 304, pozbawiona skrętów |
|---|---|
| Ogrzewanie: | Elektryczny / Steam |
| Średnica bębna: | 630 mm |
Przemysłowa pralka i suszarka 35 kg z parą i elektrycznym ogrzewaniem kombinowanym
| Pojemność znamionowa: | 35 ~ 70 kg |
|---|---|
| Prędkość walca: | 29 ~ 35 |
| Moc silnika: | 0,74 ~ 4,4 kW |
35 kg Komercyjne / przemysłowe suszarka do pralki Sprzęt do prania CE
| Model: | GDB-35 |
|---|---|
| Pojemność: | 35kg |
| Średnica bębna: | 990 mm |

