Wszystkie produkty
-
Pralka przemysłowa
-
Komercyjna pralka
-
Pralka pozioma
-
Pralka
-
Wyposażenie pralni hotelowej
-
Szpitalny sprzęt do prania
-
Przemysłowy pralka ekstraktor
-
Hydro Extractor Machine
-
Suszarka przemysłowa
-
Maszyna do składania arkuszy
-
Maszyna do czyszczenia na sucho
-
Sprzęt do wykończeń pralni
-
Prasowalna praska do prasowania
-
Pralka na monety
-
Naser MollaeiBardzo dobry dostawca, zawsze oferuje pralkę wysokiej jakości. -
Mahmoud TawfiqPralka wygląda dobrze, kupi ponownie. -
Marcos ManozzoCena jest dobra, biorąc pod uwagę długoterminową współpracę
słowa kluczowe [ steam heating laundry washing machine ] mecz 186 produkty.
30+ Programy Duża pojemność 100 kg Przemysłowa pralka XGQ-100
| Pojemność: | 100 kg |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Przemysłowa pralka |
| gwarancja: | 1 rok |
2,2 kW 25 kg Pralka przemysłowa Pralka Pralka Odciąg bez korozji
| Materiał: | Stal nierdzewna 304, odporna na korozję |
|---|---|
| antyszok: | Pełne zawieszenie |
| Używany do: | Hotel, szpital, pralnia |
Sprzęt pralniczy Pralko-wyciąg 25kg Producent pralek przemysłowych
| Materiał: | Stal nierdzewna 304, bez korozji |
|---|---|
| Antyszok: | Pełne zawieszenie |
| Używany do: | Hotel, szpital, pralnia |
High Capacity 100 Kg Industrial Size Pralka do pralni Business Shop
| Pojemność: | 30 ~ 100 kg |
|---|---|
| Aplikacja: | Hotel, szpital, duża pralnia, szkoła |
| Ogrzewanie: | parowe i elektryczne |
Środowisko Dry Dry Cleaner Freon Dry Cleaner Ogrzewanie parowe
| Ogrzewanie: | Elektryczny i parowy |
|---|---|
| Pojemność: | 8kg, 10kg 12kg 16kg |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Sprzęt do automatycznego wykończenia pralni Odzież do odzieży parowej Maszyna do prasowania
| Nazwa: | Maszyna do prasowania odzieży do użytku w pralni |
|---|---|
| Miejsce oryginału: | Szanghai Chiny |
| Model: | LJ-25 |
Heavy Duty Industrial Horizontal Machine do pralki Semi Automatic
| Modelu: | XGP-50 |
|---|---|
| Pojemność: | 50 kg |
| Średnica bębna: | 780 mm |
Maszyny do prania 50 kg przemysłowe
| Pojemność: | Pralka 50 kg |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | Pełna automatyka |
| Nazwa produktu: | Pralka 50 kg |
50kg. Ogrzewanie parowe. Górny załadunek Prasa pozioma o wysokiej wydajności
| Modelu: | XGP-50 |
|---|---|
| Pojemność: | 50 kg |
| Proces czyszczenia: | Czyszczenie rozpuszczalnikiem |
50 kg Pozioma pralka bębnowa ze stali nierdzewnej do pralni samoobsługowych
| Model: | XGP-50 |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Średnica bębna: | 780 mm |

