Wszystkie produkty
-
Pralka przemysłowa
-
Komercyjna pralka
-
Pralka pozioma
-
Pralka
-
Wyposażenie pralni hotelowej
-
Szpitalny sprzęt do prania
-
Przemysłowy pralka ekstraktor
-
Hydro Extractor Machine
-
Suszarka przemysłowa
-
Maszyna do składania arkuszy
-
Maszyna do czyszczenia na sucho
-
Sprzęt do wykończeń pralni
-
Prasowalna praska do prasowania
-
Pralka na monety
-
Naser MollaeiBardzo dobry dostawca, zawsze oferuje pralkę wysokiej jakości. -
Mahmoud TawfiqPralka wygląda dobrze, kupi ponownie. -
Marcos ManozzoCena jest dobra, biorąc pod uwagę długoterminową współpracę
słowa kluczowe [ steam heating laundry washing machine ] mecz 186 produkty.
Automatyczne prasowanie parowe Żelazko Pranie Prasa / 9kw maszyna do prasowania odzieży
| break: | LAIJIE |
|---|---|
| Generator pary: | 6-9 kW |
| prasowanie: | Koszule, Rośliny |
Profesjonalna komercyjna suszarka do prania ze stali nierdzewnej na ubrania
| Nazwa produktu: | Profesjonalna komercyjna suszarka do prania ze stali nierdzewnej do ubrań |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Wymiar ((L*W*H): | 1330*1590*1940mm |
20 kg - 120 kg Pralka do bielizny hotelowej Pralka ze stali nierdzewnej 304
| Marka: | LAIJIE |
|---|---|
| Pojemność: | Pralka do prania 100 kg |
| Ogrzewanie: | Elektryczne i parowe |
Auto Industrial Barrier Extractor Pralka do szpitalnej higieny medycznej 100 kg
| Pojemność: | 100kg |
|---|---|
| Używany do: | Szpital |
| Nazwa: | higiena 100kg przemysłowa pralka z odkurzaczem barierowym, |
Ciężka maszyna do prania z wielkim bębnem
| Pojemność: | 40 KG |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | Pełna automatyka |
| Nazwa produktu: | Ponad 30 programów Pralka przemysłowa 100 kg |
100 kg pozioma spustowa przemysłowa pralka z roczną gwarancją
| Modelu: | XGP-100 |
|---|---|
| materiał: | Ze stali nierdzewnej |
| Średnica bębna: | 970 mm |
Pozioma bębnowa przemysłowa pralka 70 kg Pojemność Heavy Duty
| Modelu: | XGP-70 |
|---|---|
| Pojemność: | 70 kg |
| typu: | Pralnica pozioma 100 kg, ciężka z systemem blokad |
Pralka hotelowa o wadze 25 kg
| Nazwa produktu: | Pralka hotelowa o wadze 25 kg |
|---|---|
| Używany do: | Hotel.factory .pralnia Szpital |
| Pojemność: | 25 kg |
300 kg Pozioma przemysłowa pralka do tkanin do wełny / dżinsu / dywanu
| Nazwa produktu: | Pralka przemysłowa do wełny |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Pralka przemysłowa 300 kg |
| Średnica bębna: | 1220mm |
100 kg pralka przemysłowa Hotelowa pościel Duża pralka
| Nazwa produktu: | Pralka o dużej pojemności 100kg |
|---|---|
| Model: | XGQ-100 |
| Marka: | LAIJIE |

