Wszystkie produkty
-
Pralka przemysłowa
-
Komercyjna pralka
-
Pralka pozioma
-
Pralka
-
Wyposażenie pralni hotelowej
-
Szpitalny sprzęt do prania
-
Przemysłowy pralka ekstraktor
-
Hydro Extractor Machine
-
Suszarka przemysłowa
-
Maszyna do składania arkuszy
-
Maszyna do czyszczenia na sucho
-
Sprzęt do wykończeń pralni
-
Prasowalna praska do prasowania
-
Pralka na monety
-
Naser MollaeiBardzo dobry dostawca, zawsze oferuje pralkę wysokiej jakości. -
Mahmoud TawfiqPralka wygląda dobrze, kupi ponownie. -
Marcos ManozzoCena jest dobra, biorąc pod uwagę długoterminową współpracę
słowa kluczowe [ steam heating laundry washing machine ] mecz 186 produkty.
W pełni automatyczna pralka samoobsługowa, pralnie przemysłowe 20kg ~ 100kg
| Nazwa produktu: | Ogrzewanie parowe Pranie odzieży hotelowej W pełni automatyczna pralka Do użytku w pralni samoobsług |
|---|---|
| Wydajność prania: | 20 kg ~ 100 kg |
| Kod HS: | 84502000 |
Ciężka handlowa pralka SS304 Materiał Czyszczenie zimną wodą
| Nazwa produktu: | ciężkie przemysłowe hotelowe szpitale sprzęt do prania pralki ceny na sprzedaż |
|---|---|
| Pojemność: | 70 kg |
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Darmowe części zamienne |
Pralka ze stali nierdzewnej Zastosowanie przemysłowe / Sprzęt do prania o dużej wytrzymałości
| Modelu: | XGP-50 |
|---|---|
| Pojemność: | 50 KG |
| Paliwo: | Elektryczny i parowy |
High capacity 100kg Extractor Washing Machine Przemysłowy sprzęt do prania
| Nazwa produktu: | Duża pojemność 100 kg Ekstraktor Pralka Przemysłowy sprzęt do prania |
|---|---|
| Wydajność prania: | 100 kg |
| Kod HS: | 84502000 |
Auto przemysłowa pralka i suszarka Anty korozja do pralni biznesowych
| Wydajność prania: | 100 kg |
|---|---|
| Średnica bębna: | 902 mm |
| Głębokość bębna: | 500 mm |
Wysokowydajna pralka przemysłowa / szpitalny sprzęt do prania z ogrzewaniem elektrycznym
| Opis: | Wysoka wydajność Pralka przemysłowa / wyposażenie pralni szpitalnej z ogrzewaniem elektrycznym |
|---|---|
| Funkcjonować: | mycie i ekstrakcja do użytku szpitalnego |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
35 kg przemysłowa pralka / komercyjna pralka z certyfikatem CE
| Model: | GDZ-35 |
|---|---|
| Pojemność: | 35kg |
| Średnica bębna: | 990 mm |
Profesjonalna przemysłowa pralka przemysłowa z wyciągiem prętowym
| Nazwa produktu: | Profesjonalny sprzęt do prania przemysłowego z pralko-wyciągiem barierowym XGQ-100 |
|---|---|
| Wydajność prania: | 100 kg |
| Kod HS: | 84502000 |
Wysokowydajna pralka pralka do prania odzieży
| Nazwa produktu: | Wysokowydajna pralka pralka do prania odzieży |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | pralka o dużej pojemności |
| Używać do: | hotel, szpital, pralnia |
Handlowa pralka ze stali nierdzewnej do odzieży Odzież Prześcieradło
| Nazwa produktu: | Komercyjna pralka ze stali nierdzewnej prześcieradło do ubrań |
|---|---|
| Instalacja: | 100% wolnostojący |
| Drzwi: | system drzwi z blokadą bezpieczeństwa, |

