Wszystkie produkty
-
Pralka przemysłowa
-
Komercyjna pralka
-
Pralka pozioma
-
Pralka
-
Wyposażenie pralni hotelowej
-
Szpitalny sprzęt do prania
-
Przemysłowy pralka ekstraktor
-
Hydro Extractor Machine
-
Suszarka przemysłowa
-
Maszyna do składania arkuszy
-
Maszyna do czyszczenia na sucho
-
Sprzęt do wykończeń pralni
-
Prasowalna praska do prasowania
-
Pralka na monety
-
Naser MollaeiBardzo dobry dostawca, zawsze oferuje pralkę wysokiej jakości. -
Mahmoud TawfiqPralka wygląda dobrze, kupi ponownie. -
Marcos ManozzoCena jest dobra, biorąc pod uwagę długoterminową współpracę
słowa kluczowe [ steam heating laundry washing machine ] mecz 186 produkty.
30KG 50KG 100KG Ciężki wyciągacz do pralki przemysłowej
| Pojemność: | 100 kg |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | Pełna automatyka |
| Nazwa produktu: | Ponad 30 programów Pralka przemysłowa 100 kg |
Ogrzewanie elektryczne Komercyjna pralka 100 KG Sterowanie komputerowe o dużej pojemności
| Miejsce pochodzenia: | Szanghaj, Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Ogrzewanie: | Ogrzewanie elektryczne, ogrzewanie parowe |
| Funkcja:: | mycie, ekstrakcja |
Sklep z praniem Pralnia przemysłowa Pralka z stalowym ogrzewaniem elektrycznym z bębnem
| Nazwa produktu: | Ogrzewanie elektryczne Pralka przemysłowa ze stali nierdzewnej 304 do pralni |
|---|---|
| Wydajność prania: | 70 KG |
| Kod HS: | 84502000 |
40 kg Wysoka wydajność Automatyczna pralka automatyczna Front Load OEM Service
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Stosowanie: | pralnia, hotel, szpital |
| Paliwo: | Elektryczny i parowy |
40 kg Automatyczna pralka do prania
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Stosowanie: | pralnia, hotel, szpital |
| Paliwo: | Elektryczny i parowy |
Pralnia prania o masie 50 kg z zaawansowaną technologią
| Nazwa produktu: | Pralka przemysłowa 50 kg |
|---|---|
| Marka: | LAIJIE |
| programy: | 30+ |
30 kg Profesjonalna pralka przemysłowa do pralni
| Pojemność prania: | 30 kg |
|---|---|
| Nazwa produktu: | komercyjna pralka do hotelu i szpitala |
| Materiał: | stal nierdzewna 304 |
w pełni automatyczne pralki hotelowe ze stali nierdzewnej pralka przemysłowa
| Miejsce pochodzenia: | Szanghaj, Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Materiał: | SS304 |
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Darmowe części zamienne |
Ogrzewanie elektryczne / parowe Przemysłowy ładowacz czołowy Pralka z systemem falownika
| Wydajność prania: | 30KG, 50KG, 70KG, 100KG |
|---|---|
| Kod HS: | 84502000 |
| Użycie: | pralnia samoobsługowa, szkoła, szpital, fabryka włókiennicza |
30KG pralki i suszarki z 380V ogrzewanie elektryczne i parowe
| materiał: | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Średnica bębna: | 902 mm |
| Dept: | 500 mm |

