Wszystkie produkty
-
Pralka przemysłowa
-
Komercyjna pralka
-
Pralka pozioma
-
Pralka
-
Wyposażenie pralni hotelowej
-
Szpitalny sprzęt do prania
-
Przemysłowy pralka ekstraktor
-
Hydro Extractor Machine
-
Suszarka przemysłowa
-
Maszyna do składania arkuszy
-
Maszyna do czyszczenia na sucho
-
Sprzęt do wykończeń pralni
-
Prasowalna praska do prasowania
-
Pralka na monety
-
Naser MollaeiBardzo dobry dostawca, zawsze oferuje pralkę wysokiej jakości. -
Mahmoud TawfiqPralka wygląda dobrze, kupi ponownie. -
Marcos ManozzoCena jest dobra, biorąc pod uwagę długoterminową współpracę
słowa kluczowe [ steam heating laundry washing machine ] mecz 186 produkty.
Przednia ładowarka do ciężkich prac handlowych w hotelu o pojemności 15-100 kg
| Miejsce pochodzenia: | Szanghaj, Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Przednie ładowane przemysłowe pralki dla hoteli |
| Pojemność: | 15 kg 25 kg 35 kg, 50 kg, 70 kg, 100 kg |
Surowa biała automatyczna pralka automatyczna z certyfikatem ISO 9001
| Miejsce pochodzenia: | Szanghaj, Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Wytrzymała automatyczna przemysłowa pralka przemysłowa pralko-ekstraktor |
| Pojemność: | 15 kg, 20 kg, 30 kg, 50 kg, 70 kg, 100 kg, 150 kg |
100 kg pralka przemysłowa ekstraktor, handlowa pralka i suszarka
| Znak towarowy: | Laijie |
|---|---|
| Do czyszczenia typu: | Czysto w miejscu |
| Kolor: | dostosować |
Ogrzewanie elektryczne Szpital Sprzęt do prania Pralka 30KG Pojemność
| Pojemność znamionowa: | 30 KG |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Części zamienne: | oferowany |
Cena handlowa pralki High Spin dla szpitala hotelowego
| Pojemność: | 30 kg |
|---|---|
| materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Ogrzewanie: | Ogrzewanie parowe |
Ogrzewanie elektryczne Pozioma pralka Górny załadunek Świadectwo SGS ze stali nierdzewnej
| Modelu: | XGP-70 |
|---|---|
| Pojemność: | 70 kg |
| typu: | Maszyny pralnicze do prania poziomego |
W pełni automatyczna pralnia Komercyjna pralka Heavy Duty Low Shake Low Noise
| materiał: | Stal nierdzewna 304, bez korozji |
|---|---|
| Pojemność: | Pralka 30 kg |
| Ogrzewanie: | Elektryczny i Steam |
Ceny komercyjnych pralek i suszarek do prania o dużej wytrzymałości
| Materiał: | Stal nierdzewna 304, bez korozji |
|---|---|
| Pojemność: | Pralka 30 kg |
| Ogrzewanie: | elektryczny i parowy |
Dużej wydajności przemysłowa pralka ze stali nierdzewnej z systemem ogrzewania parą
| Wydajność prania: | 70 KG |
|---|---|
| Kod HS: | 84502000 |
| System grzewczy: | ogrzewanie parowe |
Handlowa pralka ze stali nierdzewnej Sterowanie komputerem z ładowaniem z przodu
| Nazwa produktu: | Pralnicze wyposażenie biznesowe pralka i suszarka do hoteli i szpitali |
|---|---|
| Po sprzedaży usługi świadczone: | wsparcie instalacji |
| Kolor: | Surowy biały |

