Wszystkie produkty
-
Pralka przemysłowa
-
Komercyjna pralka
-
Pralka pozioma
-
Pralka
-
Wyposażenie pralni hotelowej
-
Szpitalny sprzęt do prania
-
Przemysłowy pralka ekstraktor
-
Hydro Extractor Machine
-
Suszarka przemysłowa
-
Maszyna do składania arkuszy
-
Maszyna do czyszczenia na sucho
-
Sprzęt do wykończeń pralni
-
Prasowalna praska do prasowania
-
Pralka na monety
-
Naser MollaeiBardzo dobry dostawca, zawsze oferuje pralkę wysokiej jakości. -
Mahmoud TawfiqPralka wygląda dobrze, kupi ponownie. -
Marcos ManozzoCena jest dobra, biorąc pod uwagę długoterminową współpracę
słowa kluczowe [ commercial bed sheet ironing machine ] mecz 40 produkty.
2500 mm Maszyna do prasowania lnu ciężkiego
| Nazwa produktu: | Komercyjna maszyna do prasowania prześcieradeł |
|---|---|
| Warunki: | Nowy |
| Odpowiedni: | hotel i szpital |
Maszyna do prasowania pościeli z podgrzewaną gazem 800 mm
| Nazwa produktu: | maszyna do prasowania pościeli |
|---|---|
| Materiał rolki: | Stal nierdzewna 304 |
| Średnica rolki: | 800mm |
Maszyna do prasowania bielizny o dużej wytrzymałości, handlowa maszyna do prasowania na łóżkach
| Imię: | Wytrzymała (1-4 cylindry / rolki) Prasownica do bielizny, komercyjna prasa do prześcieradeł |
|---|---|
| Model: | YZI-3000 |
| Szybkość prasowania: | 1-10 m |
800 mm bębenkowy gazowo podgrzewany pralnia płaskość prasowa prasowa prasowa prasowa
| Nazwa produktu: | żelazko do prania ogrzewane gazem |
|---|---|
| Ogrzewanie: | ogrzewanie gazowe |
| Odpowiedni: | hotel i szpital |
Hotel Automatyczna maszyna do prasowania na zimno, prasowa maszyna do prasowania na rolkach
| Product name: | Fast working automatic laundryequipment iron machine/automatic iron machine |
|---|---|
| Stan: | Nowy |
| Odpowiedni: | Wszystkie rodzaje odzieży |
Profesjonalna automatyczna falcerka przemysłowa o szerokości 3m ZD-3000
| Model: | ZD-3000 |
|---|---|
| Maksymalne składanie: | 3000x3000MM |
| Maksymalna prędkość (m / min): | 50 m/min |
Steam Heating Hotel Maszyna do prasowania blachy z rolką o średnicy 800mm
| Nazwa: | Ogrzewanie parowe Hotel Maszyna do prasowania blachy z rolką o średnicy 800 mm |
|---|---|
| Inne nazwy: | Prasowanie w pralniach hotelowych |
| Napięcie: | 380V |
Automatyczna maszyna do prasowania płaskich powierzchni komercyjnych dla hoteli / pralni / szpitala
| Pojemność: | 1, 2,3 rolki |
|---|---|
| Ogrzewanie: | ogrzewanie parowe, ogrzewanie elektryczne |
| materiał: | stal węglowa, stal nierdzewna |
Hotelowa pościel Składana maszyna Folder do prania z rozmiarem składanym 3300 mm
| Nazwa produktu: | Automatyczna składarka do prania tkanin hotelowych o rozmiarze składania 3300 mm |
|---|---|
| Model: | ZD-3300 |
| Składana warstwa: | 32 |
1600mm Hotelowa automatyczna maszyna do prasowania Prasownica do blachy przemysłowej
| Nazwa produktu: | Maszyna do prasowania prześcieradeł 1600mm |
|---|---|
| Materiał rolki: | Stal nierdzewna 304 |
| Średnica rolki: | 800mm |

