Wszystkie produkty
-
Pralka przemysłowa
-
Komercyjna pralka
-
Pralka pozioma
-
Pralka
-
Wyposażenie pralni hotelowej
-
Szpitalny sprzęt do prania
-
Przemysłowy pralka ekstraktor
-
Hydro Extractor Machine
-
Suszarka przemysłowa
-
Maszyna do składania arkuszy
-
Maszyna do czyszczenia na sucho
-
Sprzęt do wykończeń pralni
-
Prasowalna praska do prasowania
-
Pralka na monety
-
Naser MollaeiBardzo dobry dostawca, zawsze oferuje pralkę wysokiej jakości. -
Mahmoud TawfiqPralka wygląda dobrze, kupi ponownie. -
Marcos ManozzoCena jest dobra, biorąc pod uwagę długoterminową współpracę
słowa kluczowe [ commercial bed sheet ironing machine ] mecz 40 produkty.
3000mm Commercial Roller Ironing Machine Flatwork Ironer z 2 rolkami
| Pojemność: | 1, 2,3 rolki |
|---|---|
| Ogrzewanie: | ogrzewanie parowe, ogrzewanie elektryczne |
| materiał: | stal węglowa, stal nierdzewna |
3 Roll Steam Heated Industrial Flatwork Maszyna do prasowania arkuszy pościelowych Oszczędność energii
| Pojemność: | 1, 2,3 rolki |
|---|---|
| Ogrzewanie: | ogrzewanie parowe, ogrzewanie elektryczne |
| materiał: | stal węglowa, stal nierdzewna |
Komercyjne prania Prasowania żelazka do prasowania i prasowania CE zatwierdzone
| Pojemność: | 1, 2,3 rolki |
|---|---|
| Ogrzewanie: | ogrzewanie parowe, ogrzewanie elektryczne |
| materiał: | stal węglowa, stal nierdzewna |
Handlowa pralka ze stali nierdzewnej do odzieży Odzież Prześcieradło
| Nazwa produktu: | Komercyjna pralka ze stali nierdzewnej prześcieradło do ubrań |
|---|---|
| Instalacja: | 100% wolnostojący |
| Drzwi: | system drzwi z blokadą bezpieczeństwa, |
Przemysłowa maszyna do rozkładania arkuszy na pranie / Automatyczna handlowa maszyna składająca
| Nazwa produktu: | Przemysłowy sprzęt do prania arkusz maszyna Folder / Auto składanie maszyny |
|---|---|
| Inne nazwy: | ręczna składana ręcznik hotelowy |
| materiał: | Stal nierdzewna lub farba |
Tkanina / prześcieradło Automatyczna maszyna do prania składana do pralni
| Modelu: | ZD-3000 |
|---|---|
| Max składanie: | 3000 x 3000 mm |
| Maksymalna prędkość (m / min): | 50 m / min |
ISO9001 Przeszedł handlowy sprzęt do prasowania odzieży przemysłowej prasowanie płaskich
| Numer rolki: | 1,2,3,4,5 rolkowa przemysłowa prasowaczka do prasowania |
|---|---|
| Nazwa handlowa:: | LAIJIE Industrial Flatwork Ironing Machine |
| Ogrzewanie: | Elektryczna i parowa / gazowa przemysłowa maszyna do prasowania |
1-5 Rolki Profesjonalne pranie Prasowanie Żelazka Rama i pomocnicze
| Nazwa produktu: | Pralnia Steam Flatwork Ironer Industrial Flatwork Ironing Machine |
|---|---|
| Numer rolki: | 1 ~ 5 rolek |
| Średnica rolki: | Ogrzewanie elektryczne, ogrzewanie parowe, ogrzewanie gazowe |
Prześcieradło Pralnia Prasowanie Prasowanie / Przemysłowe urządzenie do prasowania o średnicy 800 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do prasowania przemysłowego o szerokości 3000 mm do prześcieradła o średnicy 800 mm |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 380V |
| Ogrzewanie: | Ogrzewanie elektryczne |
Automatyczny sprzęt do prania przemysłowego do prania do bielizny pościelowej
| Pojemność: | 1, 2,3 rolki |
|---|---|
| Ogrzewanie: | ogrzewanie parowe, ogrzewanie elektryczne |
| materiał: | stal węglowa, stal nierdzewna |

