Wszystkie produkty
-
Pralka przemysłowa
-
Komercyjna pralka
-
Pralka pozioma
-
Pralka
-
Wyposażenie pralni hotelowej
-
Szpitalny sprzęt do prania
-
Przemysłowy pralka ekstraktor
-
Hydro Extractor Machine
-
Suszarka przemysłowa
-
Maszyna do składania arkuszy
-
Maszyna do czyszczenia na sucho
-
Sprzęt do wykończeń pralni
-
Prasowalna praska do prasowania
-
Pralka na monety
-
Naser MollaeiBardzo dobry dostawca, zawsze oferuje pralkę wysokiej jakości. -
Mahmoud TawfiqPralka wygląda dobrze, kupi ponownie. -
Marcos ManozzoCena jest dobra, biorąc pod uwagę długoterminową współpracę
słowa kluczowe [ commercial bed sheet ironing machine ] mecz 40 produkty.
Ogrzewanie elektryczne Pralnia Prasowanie Żelazko, prześcieradła Commercial Roller Ironing Machine
| Pojemność: | 2 rolki |
|---|---|
| Modelu: | YZII-3000 |
| materiał: | stal węglowa, stal nierdzewna |
Rolki ze stali nierdzewnej pralni Flatwork Ironer / maszyny do prasowania na prześcieradła
| Nazwa produktu: | Maszyna do prasowania blach ze stali nierdzewnej do pralni YZI-3300 |
|---|---|
| Napięcie: | 380V |
| Maksymalna szerokość prasowania: | 3300 mm |
Commercial Laundry Flatwork Ironer, Automat do prasowania do prania
| Nazwa: | Gorący produkt Handlowy Automatyczna maszyna do prasowania Prasowanie żelazka do prania YZII-3300 |
|---|---|
| Sposób ogrzewania: | Steam i elektryczny |
| Prędkość prasowania: | 3-20 M |
Stainlee Steel 800mm Roller Ironing Machine Steam / ogrzewanie elektryczne
| Nazwa handlowa:: | Maszyna do prasowania rolkowego LAIJIE |
|---|---|
| Ogrzewanie: | Prasowalnica elektryczna i parowo-gazowa |
| Średnica rolki: | Maszyna do prasowania na rolkach 800mm |
Ogrzewanie gazowe Maszyna do prasowania rolek Hotel Hospital Flatwork Sheets Sprzęt do prasowania
| Nazwa produktu: | Hotel Hospital Używana prasownica rolkowa |
|---|---|
| Materiał rolki: | Stal nierdzewna 304 |
| Aplikacja: | Hotel, maszyna do prasowania pościeli szpitalnej |
W pełni automatyczny Prasowanie Prasowanie Maszyna do prasowania, 2 Rollers Flat Ironer Machine
| Pojemność: | 2 rolki |
|---|---|
| Średnica rolki: | 800 mm |
| materiał: | stal węglowa, stal nierdzewna |
Automatyczna maszyna do prania przemysłowego do prasowania z generatorem pary i żelazkiem parowym
| Nazwa: | W pełni automatyczna maszyna do prasowania z wytwornicą pary i żelazkiem parowym dla pralni i przemy |
|---|---|
| Warunek: | Nowy |
| Napięcie: | AC220V / 380V |
Steam / Electric Heating Flatwork Maszyna do prasowania 2 rolki do pralni Hotel
| Nazwa produktu: | Laundry Hotel Steam & Electric Heating Flatwork Maszyna do prasowania Ironer |
|---|---|
| Rolka: | 2 rolki |
| Średnica rolki: | 800 mm |
LAIJIE automatyczna prasownica do prac płaskich z pojedynczą rolką 1600 mm
| Nazwa produktu: | Prasownica jednorolkowa 1600 mm |
|---|---|
| Materiał rolki: | Stal nierdzewna 304 |
| Aplikacja: | Hotel, maszyna do prasowania pościeli szpitalnej |
Auto Industrial Laundry Flatwork Ironer Żelazko na prześcieradła Łatwy w obsłudze
| Pojemność: | 1, 2,3 rolki |
|---|---|
| Ogrzewanie: | ogrzewanie parowe, ogrzewanie elektryczne |
| materiał: | stal węglowa, stal nierdzewna |

