Wszystkie produkty
-
Pralka przemysłowa
-
Komercyjna pralka
-
Pralka pozioma
-
Pralka
-
Wyposażenie pralni hotelowej
-
Szpitalny sprzęt do prania
-
Przemysłowy pralka ekstraktor
-
Hydro Extractor Machine
-
Suszarka przemysłowa
-
Maszyna do składania arkuszy
-
Maszyna do czyszczenia na sucho
-
Sprzęt do wykończeń pralni
-
Prasowalna praska do prasowania
-
Pralka na monety
-
Naser MollaeiBardzo dobry dostawca, zawsze oferuje pralkę wysokiej jakości. -
Mahmoud TawfiqPralka wygląda dobrze, kupi ponownie. -
Marcos ManozzoCena jest dobra, biorąc pod uwagę długoterminową współpracę
słowa kluczowe [ commercial bed sheet ironing machine ] mecz 40 produkty.
Prasowanie parowe / elektryczne podgrzewane pranie, przemysłowe żelazko do prasowania
| Pojemność: | 1, 2,3 rolki |
|---|---|
| Ogrzewanie: | ogrzewanie parowe, ogrzewanie elektryczne |
| materiał: | stal węglowa, stal nierdzewna |
Professional Roller Laundry Flatwork Ironer Elektryczne ogrzewanie parowe na prześcieradło
| Pojemność: | 1, 2,3 rolki |
|---|---|
| Ogrzewanie: | ogrzewanie parowe, ogrzewanie elektryczne |
| materiał: | stal węglowa, stal nierdzewna |
Maszyna do prasowania prześcieradła z żelaza rolkowego w przemyśle i w przemyśle
| Nazwa produktu: | Przemysłowa maszyna do prasowania płyt z żelaza hotelowego |
|---|---|
| Średnica rolki: | 375 MM |
| Funkcja: | Pościel do łóżek w hotelach i szpitalach |
3 Roller Industrial Flat Ironer pralni Sprzęt dla hotelu i szpitala
| Pojemność: | 1, 2,3 rolki |
|---|---|
| Ogrzewanie: | ogrzewanie parowe, ogrzewanie elektryczne |
| materiał: | stal węglowa, stal nierdzewna |
Professional Roll Heated Flatwork Ironer Automatyczna maszyna do prasowania
| Modelu: | YZI-3000 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | 2018 Full Set Profesjonalny hotelowy sprzęt do prania, walcowane na gorąco, prasowane gładziarki |
| Liczba rzutów: | 1 |
380V komercyjne wyposażenie pralni w pełni zamknięta pralka do czyszczenia na sucho
| Nazwa produktu: | 380V komercyjne wyposażenie pralni w pełni zamknięta pralka do czyszczenia na sucho |
|---|---|
| Rodzaj: | Całkowicie zamknięty z systemem chłodzenia i recyklingu |
| Gwarancja: | 1 rok |
2,2 Kw węglowodorowe maszyny do czyszczenia na sucho 8kg - 15kg High Cleaning
| Nazwa produktu: | maszyny do czyszczenia na sucho |
|---|---|
| Podgrzewana moc: | 2,2 kw |
| Prędkość prania: | 420 obr/min |
8kg 10kg 12kg 15kg maszyny do prania i czyszczenia na sucho Do prania używane z naszą najlepszą obsługą
| Nazwa produktu: | 8kg 10kg 12kg 15kg maszyny do prania i czyszczenia na sucho |
|---|---|
| Rozpuszczalnik: | Rozpuszczalnik Perc |
| Czołg: | 3 czołgi |
W pełni zamknięty z chłodzeniem i recyklingiem Producenci maszyn do czyszczenia na sucho
| Nazwa produktu: | W pełni zamknięty z chłodzeniem i recyklingiem Producenci maszyn do czyszczenia na sucho |
|---|---|
| Rodzaj: | Całkowicie zamknięty z systemem chłodzenia i recyklingu |
| Średnica bębna: | 420 mm |
2 zbiorniki Perc rozpuszczalnik mała maszyna do czyszczenia na sucho maszyny do czyszczenia na sucho
| Sovent: | PERC |
|---|---|
| Czołg: | 2) |
| Pojemność: | 8 kg |

