Wszystkie produkty
-
Pralka przemysłowa
-
Komercyjna pralka
-
Pralka pozioma
-
Pralka
-
Wyposażenie pralni hotelowej
-
Szpitalny sprzęt do prania
-
Przemysłowy pralka ekstraktor
-
Hydro Extractor Machine
-
Suszarka przemysłowa
-
Maszyna do składania arkuszy
-
Maszyna do czyszczenia na sucho
-
Sprzęt do wykończeń pralni
-
Prasowalna praska do prasowania
-
Pralka na monety
-
Naser MollaeiBardzo dobry dostawca, zawsze oferuje pralkę wysokiej jakości. -
Mahmoud TawfiqPralka wygląda dobrze, kupi ponownie. -
Marcos ManozzoCena jest dobra, biorąc pod uwagę długoterminową współpracę
słowa kluczowe [ 50kg business washing machine ] mecz 22 produkty.
50kg Szpitalna / komercyjna pralka do prania, pralnia do prania biznesowego
| Rated capacity: | 50KG |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Części zamienne: | oferowany |
Pralnia prania o masie 50 kg z zaawansowaną technologią
| Nazwa produktu: | Pralka przemysłowa 50 kg |
|---|---|
| Marka: | LAIJIE |
| programy: | 30+ |
Wodna wydajna przemysłowa pralka 50kg, maszyna do prania ekstraktorowego
| Wydajność prania: | 50 kg |
|---|---|
| Kod HS: | 84502000 |
| Użycie: | pralnia samoobsługowa, szkoła, szpital, fabryka włókiennicza |
Pełna automatyczna pralka do pralni szpitalnej o wadze 15 kg - 50 kg
| Wydajność prania: | 15 ~ 50 kg |
|---|---|
| Kod HS: | 84502000 |
| Użycie: | pralnia samoobsługowa, szkoła, szpital, fabryka włókiennicza |
Pralnia przemysłowa Pralka przemysłowa Pralka przednia 50kg Pojemność
| Wydajność prania: | 15 ~ 50 kg |
|---|---|
| Kod HS: | 84502000 |
| Użycie: | pralnia samoobsługowa, szkoła, szpital, fabryka włókiennicza |
50 kg Pojemność Hotel Pralnia Pralki Stal nierdzewna Pełna automatyka
| Pralka: | 50 KG |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Sprzedam w pełni automatyczną pralkę hotelową o pojemności 50kg |
| Kontrola: | Komputer |
W pełni automatyczna pralnia do prania komercyjnych / Pralnia samoobsługowa Pralka i suszarka
| Modelu: | XGQ-50 |
|---|---|
| Materrial: | Stal nierdzewna 304 |
| Kod HS: | 84502000 |
30KG 50KG 100KG Ciężki wyciągacz do pralki przemysłowej
| Pojemność: | 100 kg |
|---|---|
| Automatyczna ocena: | Pełna automatyka |
| Nazwa produktu: | Ponad 30 programów Pralka przemysłowa 100 kg |
Ogrzewanie elektryczne / parowe Przemysłowy ładowacz czołowy Pralka z systemem falownika
| Wydajność prania: | 30KG, 50KG, 70KG, 100KG |
|---|---|
| Kod HS: | 84502000 |
| Użycie: | pralnia samoobsługowa, szkoła, szpital, fabryka włókiennicza |
Przemysłowa pralka do prania z ogrzewaniem parowym z systemem inwerterowym XGQ
| Wydajność prania: | 30KG,50KG,70KG,100KG |
|---|---|
| Kod HS: | 84502000 |
| stosowanie: | pralnia, szkoła, szpital, fabryka włókiennicza |

