Wszystkie produkty
-
Pralka przemysłowa
-
Komercyjna pralka
-
Pralka pozioma
-
Pralka
-
Wyposażenie pralni hotelowej
-
Szpitalny sprzęt do prania
-
Przemysłowy pralka ekstraktor
-
Hydro Extractor Machine
-
Suszarka przemysłowa
-
Maszyna do składania arkuszy
-
Maszyna do czyszczenia na sucho
-
Sprzęt do wykończeń pralni
-
Prasowalna praska do prasowania
-
Pralka na monety
-
Naser MollaeiBardzo dobry dostawca, zawsze oferuje pralkę wysokiej jakości. -
Mahmoud TawfiqPralka wygląda dobrze, kupi ponownie. -
Marcos ManozzoCena jest dobra, biorąc pod uwagę długoterminową współpracę
słowa kluczowe [ 50kg business washing machine ] mecz 22 produkty.
25-100 kg Próżnia przemysłowa Pralka Podkładka do prania Indywidualny kolor
| Nazwa produktu: | W pełni automatyczna przemysłowa pralka pralnicza 25-100kg dla szpitala i hotelu |
|---|---|
| Pojemność: | 30KG,50KG,70KG,100KG |
| Kod HS: | 84502000 |
Ogrzewanie elektryczne Szpital Sprzęt do prania Pralka 30KG Pojemność
| Pojemność znamionowa: | 30 KG |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Części zamienne: | oferowany |
30KG Ogrzewanie elektryczne Komercyjne pralka do pralni
| Nazwa produktu: | pralka ładowana od przodu, |
|---|---|
| Pojemność: | 15 kg, 20 kg, 30 kg, 50 kg, 70 kg, 100 kg, 150 kg |
| Instalacja: | 100% wolnostojący |
Pralnia pozioma ze stali nierdzewnej 50kg do samoobsługowej pralni
| Modelu: | XGP-50 |
|---|---|
| materiał: | Ze stali nierdzewnej |
| Średnica bębna: | 780 mm |
Woda skuteczny Hotel Sprzęt do prania Commercial Pralka Suszarka 50 kg Pojemność
| Pralka: | 50kg |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Sprzedam w pełni automatyczną pralkę hotelową o pojemności 50kg |
| Kontrola: | Komputer |
W pełni automatyczne przemysłowe suszarki pralkowe przemysłowe o wadze 35 kg
| Ogrzewanie: | Ogrzewanie elektryczne |
|---|---|
| materiał: | Stal nierdzewna lub inna |
| Instalacja: | 100% wolnostojąca |
Wysoka wydajność oszczędzania wody Pralka dla biznesu pralni
| Prędkość prania: | 36 rpm |
|---|---|
| Średnica bębna: | 1080 mm |
| Dział bębna: | 500 mm |
Wytrzymała 30 kg podkładka i suszarki komercyjne dla hoteli / oddziałów / szpitali
| Pralka: | 30 KG |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Sprzedam w pełni automatyczną pralkę hotelową o pojemności 50kg |
| Kontrola: | Komputer |
Przedni ładunek Przemysłowy pralka i suszarka 100kg Duże obciążenie stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | 100 kg Pralka ze stali nierdzewnej ładowana od przodu Pralka i suszarka przemysłowa |
|---|---|
| Pojemność: | 30KG,50KG,70KG,100KG |
| Kod HS: | 84502000 |
High Press Clean Commercial Laundry Washer Full Suspension Shock Structure
| Pojemność prania: | 30kg 50kg 70kg 100kg |
|---|---|
| Kod HS: | 84502000 |
| Materiał: | stal nierdzewna 304 |

