Wszystkie produkty
-
Pralka przemysłowa
-
Komercyjna pralka
-
Pralka pozioma
-
Pralka
-
Wyposażenie pralni hotelowej
-
Szpitalny sprzęt do prania
-
Przemysłowy pralka ekstraktor
-
Hydro Extractor Machine
-
Suszarka przemysłowa
-
Maszyna do składania arkuszy
-
Maszyna do czyszczenia na sucho
-
Sprzęt do wykończeń pralni
-
Prasowalna praska do prasowania
-
Pralka na monety
-
Naser MollaeiBardzo dobry dostawca, zawsze oferuje pralkę wysokiej jakości. -
Mahmoud TawfiqPralka wygląda dobrze, kupi ponownie. -
Marcos ManozzoCena jest dobra, biorąc pod uwagę długoterminową współpracę
słowa kluczowe [ 2 rollers laundry sheet ironing machine ] mecz 34 produkty.
Maszyna do prasowania bielizny o dużej wytrzymałości, handlowa maszyna do prasowania na łóżkach
| Imię: | Wytrzymała (1-4 cylindry / rolki) Prasownica do bielizny, komercyjna prasa do prześcieradeł |
|---|---|
| Model: | YZI-3000 |
| Szybkość prasowania: | 1-10 m |
800 mm bębenkowy gazowo podgrzewany pralnia płaskość prasowa prasowa prasowa prasowa
| Nazwa produktu: | żelazko do prania ogrzewane gazem |
|---|---|
| Ogrzewanie: | ogrzewanie gazowe |
| Odpowiedni: | hotel i szpital |
Professional Roller Laundry Flatwork Ironer Elektryczne ogrzewanie parowe na prześcieradło
| Pojemność: | 1, 2,3 rolki |
|---|---|
| Ogrzewanie: | ogrzewanie parowe, ogrzewanie elektryczne |
| materiał: | stal węglowa, stal nierdzewna |
Hotelowa pościel Składana maszyna Folder do prania z rozmiarem składanym 3300 mm
| Nazwa produktu: | Automatyczna składarka do prania tkanin hotelowych o rozmiarze składania 3300 mm |
|---|---|
| Model: | ZD-3300 |
| Składana warstwa: | 32 |
1600mm Hotelowa automatyczna maszyna do prasowania Prasownica do blachy przemysłowej
| Nazwa produktu: | Maszyna do prasowania prześcieradeł 1600mm |
|---|---|
| Materiał rolki: | Stal nierdzewna 304 |
| Średnica rolki: | 800mm |
Ogrzewanie gazowe Maszyna do prasowania rolek Hotel Hospital Flatwork Sheets Sprzęt do prasowania
| Nazwa produktu: | Hotel Hospital Używana prasownica rolkowa |
|---|---|
| Materiał rolki: | Stal nierdzewna 304 |
| Aplikacja: | Hotel, maszyna do prasowania pościeli szpitalnej |
Ogrzewanie elektryczne Pralnia Prasowanie Żelazko, prześcieradła Commercial Roller Ironing Machine
| Pojemność: | 2 rolki |
|---|---|
| Modelu: | YZII-3000 |
| materiał: | stal węglowa, stal nierdzewna |
Commercial Laundry Flatwork Ironer, Automat do prasowania do prania
| Nazwa: | Gorący produkt Handlowy Automatyczna maszyna do prasowania Prasowanie żelazka do prania YZII-3300 |
|---|---|
| Sposób ogrzewania: | Steam i elektryczny |
| Prędkość prasowania: | 3-20 M |
Steam / Electric Heating Flatwork Maszyna do prasowania 2 rolki do pralni Hotel
| Nazwa produktu: | Laundry Hotel Steam & Electric Heating Flatwork Maszyna do prasowania Ironer |
|---|---|
| Rolka: | 2 rolki |
| Średnica rolki: | 800 mm |
1-5 Rolki Profesjonalne pranie Prasowanie Żelazka Rama i pomocnicze
| Nazwa produktu: | Pralnia Steam Flatwork Ironer Industrial Flatwork Ironing Machine |
|---|---|
| Numer rolki: | 1 ~ 5 rolek |
| Średnica rolki: | Ogrzewanie elektryczne, ogrzewanie parowe, ogrzewanie gazowe |

