No.550 Fengwang Road.Fengxian Distric Szanghaj Chiny
Dom

Shanghai Laijie Machinery Co.Ltd

Chiny Shanghai Laijie Machinery Co.Ltd Certyfikaty
Chiny Shanghai Laijie Machinery Co.Ltd Certyfikaty
Bardzo dobry dostawca, zawsze oferuje pralkę wysokiej jakości.

—— Naser Mollaei

Pralka wygląda dobrze, kupi ponownie.

—— Mahmoud Tawfiq

Cena jest dobra, biorąc pod uwagę długoterminową współpracę

—— Marcos Manozzo

Bardzo dobrze współpracujący dostawca, szybki czas dostawy

—— Panie Abhilash

Nasz główny dostawca, bardzo łatwy w komunikacji

—— Mr.Zaki

Im Online Czat teraz

Shanghai Laijie Machinery Co.Ltd

1 2 3 4 5
Shanghai Laijie Machinery Co.Ltd Shanghai Laijie Machinery Co.Ltd Shanghai Laijie Machinery Co.Ltd Shanghai Laijie Machinery Co.Ltd Shanghai Laijie Machinery Co.Ltd
1

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Laijie
Ilość pracowników : 112~120
Coroczne wyprzedaże : 6500000-8200000
Rok założenia : 1999
pc Export : 70% - 80%


Shanghai Laijie to profesjonalne i międzynarodowe przedsiębiorstwo zajmujące się rozwojem, produkcją, marketingiem i serwisowaniem komercyjnych i przemysłowych urządzeń pralniczych. Znajduje się w pięknym parku przemysłowym Szanghaj-Fengcheng. Zarejestrowana w 1992 r. I zatrudniająca 120 pracowników roczna zdolność produkcyjna to 3000 zestawów. Naszymi głównymi produktami są przemysłowe pralka ekstraktor, automatyczna suszarka, ekstraktor Hydro, maszyna do prasowania, składane maszyny i inne urządzenia do prania. Współpracowaliśmy z firmami handlowymi i eksportowaliśmy produkty do Stanów Zjednoczonych, Bliskiego Wschodu, Wietnamu, Birmy, Kanady, Niemiec, Hiszpanii, Pakistanu, Malezji, Indonezji, RPA, Tanzanii, Chile, ponad 30 krajów.

Od 1999 r. Szanghaj zaczął oferować akcesoria i kompletne maszyny dla kilku znanych przedsiębiorstw z branży pralniczej. W tym okresie pomaga nam zgromadzić duże doświadczenie w zarządzaniu i systemie kontroli jakości. Posiadamy ścisły system kontroli jakości zgodny z normą ISO9001, ścisłą kontrolę w każdym procesie przetwarzania: inspekcję kontroli materiału (IQC), kontrolę przetwarzania (IPQC) i kontrolę końcową (FQC), która zapewnia, że ​​każda maszyna jest idealna przed wysłaniem.

Dziś Szanghaj Laijie ma ponad 20 oddziałów sprzedaży i agentów na rynku krajowym. Beijing Laijie, Wuhan Laijie, Nantong Laijie, Hangzhou Laijie, Kunshan Laijie, Weihai Laijie, Zhengzhou Laijie, Xiamen Laijie. Jednocześnie aktywnie rozwijamy rynek zagraniczny, cały personel Laijie będzie nadal angażować się w opracowywanie nowej pralki, aby zaspokoić Twoje potrzeby.
Szczegóły kontaktu
Shanghai Laijie Machinery Co.Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Sunny Sun

Tel: 86-152 2187 9529

Faks: 86-21-57522683

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)